Вихровий насос Чехія KP 4SKM-150 з пультом Н=105М, Q=3кбМ, P=1100 Вт, 1"

- В наявності
- Код: KR-2792
6 100 ₴
5 999 ₴
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
Вихровий насос Чехія KP 4SKM-150 з пультом Н=105М, Q=3кбМ, P=1100 Вт, 1"
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Побутові свердловинні вихрові насоси ТМ KOER призначенi для
подачі води в трубопроводах низького тиску. Використовуються
в системах поливу садів і городів, крапельного зрошення, а також
можуть використовуватися для монтажу автоматичних станцій во
допостачання.
УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ
• Перекачувана рідина: прісна вода
• Ступінь забруднення: не більше 20 г/м3
• Максимальний розмір часток бруду 0,2 мм
• Мінералізація не більше: 1500 мг/л
• Температура води, що перекачується: + 5℃ ... + 35℃
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ
• Вологість навколишнього повітря: % <90
• Температура навколишнього повітря: + 4℃ ... + 40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 105 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 999 ₴




