Насос вібраційний Струмок Малюк VD-60 з верхнім забором води 15 м КАБЕЛЯ

Новинка
- В наявності
- Код: VD-4307
900 ₴
+380 (66) 478-26-64
Анна
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос вібраційний Струмок Малюк VD-60 з верхнім забором води 15 м КАБЕЛЯ
Побутовий вібраційний насос – застосовується для поливу присадибних ділянок, садів, городів та індивідуального водопостачання, для перекачування прісної води з будь-якої водойми з температурою не більше 35°С, а також для відкачування води із затоплених приміщень. Даний вібраційний насос можна занурювати в колодязі, ємності та свердловини, діаметр яких перевищує 100 мм.
Побутовий вібраційний насос – застосовується для поливу присадибних ділянок, садів, городів та індивідуального водопостачання, для перекачування прісної води з будь-якої водойми з температурою не більше 35°С, а також для відкачування води із затоплених приміщень. Даний вібраційний насос можна занурювати в колодязі, ємності та свердловини, діаметр яких перевищує 100 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.08 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
- Ціна: 900 ₴







