Редуктор тиску з фільтром тонкого очищення та манометром Чехія KR. 1241 3/4"

- В наявності
- Код: KP-3185
1 400 ₴
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
Редуктор тиску з фільтром тонкого очищення та манометром Чехія KR. 1241 3/4"
Клапан зниження тиску гарячої води KOER KR.1241 з осьовим манометром на 10 Атм служить для зменшення надлишкового тискуводи та інших неагресивних рідин, а також стисненного повітря, азоту в трубопроводі.
Знижувальний редуктор мембранного типу застосовується як у промислових, так і побутових системах.
Редуктор тиску з фільтром тонкого очищення та манометром Чехія KR. 1241 3/4" має дуже низькій рівень шуму.
Зручність регулювання вихідного тиску у тому, що його рівень зазначенний вже на самому регуляторі. Є вбудованний фільтр тонкого очищення з сіткою на 100 мКм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 16 МПа |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний діаметр | 20 мм |
| Максимальний тиск на вході | 10 МПа |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Висота | 151 мм |
- Ціна: 1 400 ₴


