Шланг для душу Haiba Lumi.F04 силіконовий м'який 150 см

- В наявності
- Код: HO0020
140 ₴
+380 (66) 478-26-64
Анна
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг Haiba Lumi.F04, 150см (HO0020)
Шланг для душу Haiba Lumi.F04 силіконовий м'який 150 см гайка 1/2 дюйма
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Haiba |
| Матеріал шланга | Силікон |
| Довжина | 1500 мм |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 140 ₴


