Насос вібраційний Vоevoda VDА 60 Польща нижним забором води Н=70М, Q=1.1кбМ, P=250 Вт, 8м кабель

- В наявності
- Код: VV-0061
850 ₴
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
Насос вібраційний VOEVODA VDА 60, одноклапанний з нижнім забором води. Вібраційні насоси успішно застосовують для подачі води з природних водойм (таких, як озера, річки), цистерн, колодязів, свердловин при реалізації проектів автономного водопостачання. Потрібне насосне обладнання такого типу для відкачування води при затопленні цокольних поверхів, підвальних приміщень. Вібраційний насос призначений для виконання функції перекачування чистої води.
Вібраційний насос – апарат для викачування води з колодязів, свердловин, водойм, підходить для відкачування води з приміщень, а також для роботи в системах поливу. Функціонує насос за рахунок рухів поршня, що змінює рівень тиску в камері, впускаючи та випускаючи під тиском рідину.Вібраційні насоси насамперед створені для організації водопостачання в сільській місцевості, в заміському будинку.Вібраційний насос доставляє воду з колодязя, будь-якої водойми або резервуара.Головний принцип роботи вібраційного насоса - зміна водяного та повітряного тиску, викликана зворотно-поступальними рухами поршня. По витках насосної котушки пропускається змінний електричний струм. Це створює магнітне поле в осерді. Напрямок ліній цього поля змінюється кожні 50 секунд. Вібраційний насос VOEVODA VDА -60 призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин із внутрішнім діаметром не менше 100 мм. Також даний вид насосів широко використовуються для перекачування води з відкритих водойм, наприклад, для поливу або інших господарсько-побутових цілей. Популярність вібраційні насоси набули завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі та універсальності. Відмінними рисами моделі VOEVODA VDA-60 є хороша продуктивність (1080 л/год) і велика висота подачі. Потужність двигуна складає 250 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення, що унеможливлюють попадання води всередину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VOEVODA |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴




