Насос вібраційний з нижнім забором двоклапанний VD-60H-3

- Під замовлення
- Код: VD-4176
Відправка з 11 травня 20261 000 ₴
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
Насос вібраційний VODOMET VD-60H-3 двухклапанний Глибинний свердловинний водяний насос для колодязів, поливу та дачі
Вібраційний насос VODOMET - застосовується для поливу городу з бочок, колодязя, свердловин та інших ємностей наповнених водою,а також свердловин трубчастого типу (якщо їх діаметр більше 10 см). Підійде для забезпечення поливу саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку .Для роботи цього насоса не потрібне заливання водою. Після занурення у воду та підключення живлення він одразу починає виконувати свою функцію.
Технічні характеристики:
Максимальний підйом води - 70 м
Глибина занурення насоса – 10 м
Потужність – 250 Вт
Продуктивність - 1400 л/год
Довжина кабелю - 8 м
Максимальний тиск – 7 бар
Максимальна температура – 35 град.
Напірний патрубок - 3/4 / ПІД ШЛАНГ
Комплектація:
насос вібраційний
шнур.
хомут.
клапан.
мембрани.
кабель живлення.
інструкція-паспорт з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴






