Шланг для душа MATEU D-17 хром

- Готово до відправки
- Код: MU0002
218 ₴
+380 (66) 478-26-64
Анна
- +380 (98) 046-69-610508529343 Ярослав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посилена конструкція шланга збільшує термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Довжина | 170 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Матеріал шланга | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Упорний підшипник | З двох боків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії | Комплектуючі |
- Ціна: 218 ₴

