Сифони та їх види

Пристрій і принцип роботи сифона
Незалежно від пристрою сифона він завжди діє за одним принципом, тому пояснення принципу роботи є універсальним. В його вигнутому каналі накопичується певний шар води, що виконує роль гідрозатвори.

Що виходять при скиданні стоків гази не можуть його подолати, а значить, не проникають в житлові приміщення. Дана водяна пробка абсолютно не перешкоджає сливу. Деякі сантехнічні прилади оснащені власною системою гідрозатвори, до всіх інших його потрібно встановлювати окремо.

При інтенсивному зливі вода з сифона може піти. В такому випадку, уникнути надмірного скупчення газів допомагає витяжка, яка обладнана в більшості багатоквартирних і приватних будинків.
Види сифонів
За конструкцією ці вироби поділяються на такі види:
- Пляшкові. Найбільш поширений вид сифона. Цінується за зручність чищення – достатньо підставити відро, після чого відкрутити нижню кришку і виводить патрубок.
- Трубні. Економлять простір, але вимагають більш точного суміщення відведення каналізації і отвори для зливу.
- Гофровані. Найбільш дешеві і легкі в установці. Недолік – швидко забиваються відкладами
- Плоскі. Можуть бути встановлені в самих важкодоступних місцях (ванна,піддон) мають досить просту конструкцію, але для очищення їх необхідно повністю демонтувати.
Сифони першої та другої різновидів використовуються для підключення до каналізації будь-якого сантехнічного обладнання.
Гофру краще не встановлювати для раковини, так як жирові відкладення, змиваються з посуду, буде дуже складно відчистити.
- Як обрати змішувач для кухні з висувним виливомСучасний ринок змішувачів вражає своїм різноманіттям. Попри те, що більшість користувачів надають перевагу класичним моделям, покупці дедалі частіше звертають увагу на варіанти з висувним виливом. Детальніше саме про них, їх переваги, а також особливості догляду спеціалісти інтернет-магазину “Водокран” розповідають далі.Як обрати змішувач для кухні з висувним виливом
- Як доглядати за змішувачами, щоб вони служили довшеКожен клієнт, купуючи змішувачі, хоче, щоб вони служили не один рік, а якомога довше. І це реально, якщо здійснювати технічний огляд приладів та регулярно очищати їх. Про основні правила догляду за цими елементами сантехніки, а також про профілактику їх засмічень спеціалісти інтернет-магазину “Водокран” розкажуть далі.Як доглядати за змішувачами, щоб вони служили довше